İp kamera sistemleri

İp kamera sistemleri

En uygun ip kamera sistemleri

İp kamera nedir?

Evde wifi yolu ile bağlanan ip kameralar uzaktan mobil internet yolu ile bağlantı kurulabilen kamera türüdür. Bu sistem sayesinde telefon yolu ile kameranıza bağlantı kurabilir, uzaktan komut verebilirsiniz. 

ip kamera daha çok uzaktan ev veya iş yerlerine kolay bağlantı kurabilen yerler için seçilmiştir. 

İp kameranın çalışma şekli ise; Öncelikle evdeki modem ile kamera bağlantısı kurulur. Bağlantı kurulduktan sonra kameranın mobil uygulaması indirilir. Telefonla eşleştirme yaptıktan sonra, telefonunuzda internet olduğu sürece ip kameraya uzaktan bağlantı kurabilirsiniz. 

 

İp kamera sistemleri
İp kamera sistemleri

İp kamera sistemleri ile uzaktan bağlantı kurmak çok kolay

İp kamera sistemleri için en önemli nokta uzaktan bağlantı kurulmasıdır. Bu özelliği sayesinde kameralarınızın uzaktan kontrolünü sağlayabilirsiniz. Komut verebilir, sağ veya sola çevirebilirsiniz. Fotoğraf çekebilir, uzaktan video kaydı alabilirsiniz.

720p Hd Güvenlik Kamerası

İos ve Android uygulaması ile erişim daha kolay…

İp kamera sistemleri için en önemli olan özelliklerden biriside uzaktan erişim sağlamaktır. Kameranın kendi uygulama özelliği sayesinde marketten indireceğiniz eklenti sayesinde tek tuşla her yeri görebileceksiniz.

İp kamera sistemeri

İp Kamera Sistemleri

Hareketlilik anında bildirim alabileceksiniz. 
Evet yanlış duymadınız… Eviniz de herhangi olası bir hareketlilik durumunda ip kamera sistemi devreye girerek cep telefonunuza bildirim gönderecek. Üstelik bu bildirimler tamamen ücretsizdir.

(Telefonunuzda internet olması gerekiyor)

İp Kamera Sistemleri

İp kamera sistemleri 360 derece

İp kameranızı telefonunuzdan sağ veya sol yöne doğru çevireceksiniz. Uzaktan komut verebileceksiniz. 360 derece sayesinde yukarı ve aşağı yönlü hareket ettirebileceksiniz.

Kayıt süreleri ip kamera

İp Kamera Kayıt Süresi

İp kamera uzun süreli kayıt yapar. Sd kart ile çalışır. Hafıza kartı dolduktan sonra otomatik olarak siler, üstüne yazmaya devam eder. 128 gb’ kadar desteklemektedir.

Alarmlı Güvenlik Kamerası

Alarmlı İp Kamera Sistemleri

Alarm kurma özelliği sayesinde hareketi algılar algılamaz size e mail bildirimi  gönderir. Kayıt süresi hakkında bilgi verir. Hareketli gördüğü nesneyi, hareketliliği bitene kadar kayıt altına alır. Ve bunu da aynı zamanda cep telefonunuza bildirim olarak gönderir.

ip kamera
1080p ip kamera
İp Kamera Sistemleri

İp kamera uzaktan dinleme ve konuşma özelliği

1080p ip kamera

Güvenliğinizi en üst seviyeye çıkartan bu kameralar, uzaktan dinleme ve konuşma sayesinde etrafındaki her şeyi sesli ve görüntülü kayıt altına alır. Bağlanmak istediğinizde canlı dinlemenize olanak sağlar.

Konuşarak müdahale edin.

Sesli konuşma özelliğe sayesinde, telefonunuzun mikrofonundan konuşarak sesinizi kameradan dışarıya duyurabilirsiniz.

Kamera da hem hoparlör hem de speaker vardır.

Şimdi kamera mağazamızı ziyaret edin...

Mağamızı ziyaret ederek ürünün görsellerine bakabilir özelliklerini teknik olarak inceleyebilirsiniz.

Ürünü görmek için burayı tıklayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir